Silvestrovský program stokrát jinak

Silvestrovský program stokrát jinak

  • 7 května, 2023
  • Posted By

Lidé se obvykle v obtížných životních situacích snaží alespoň v myšlenkách naladit na něco krásného, co prožili s pocitem uvolnění a spontánní radosti.  A k nejkrásnějším oslavám patří kromě vánočních svátků i oslava příchodu Nového roku.
láhve šampaňského v ledu

Vtipné kreslení

Nevěřili byste, kolik legrace se dá na Silvestra užít pouhým malováním karikatur. Pokuste se vzít do ruky černý uhel nebo měkkou tužku a namalovat portrét někoho, koho si ve skupině vyberete. Mnoho lidí se domnívá, že portrét nesvedou, ale ve skutečnosti, když se o to alespoň pokusíte, nakonec se vám začne dařit. Pro začátek stačí černý uhel, abyste zjistili, že každý z nás dokáže malovat, a že má talent. Nakonec pak můžete hádat, kdo je na malbě vyobrazen, a zjistíte, že i bez notné dávky alkoholu se lze bavit.
psí oslava

Silvestrovská přehlídka

Vyjít na silvestrovské molo a předvádět nápadité módní kreace, to vyžaduje kus odvahy. Na Silvestra to však půjde samo, zvláště po sklence vína. Nemusíte se však opít, abyste dokázali předvádět plavky z balicího papíru, návleky z plastových kelímků nebo PET lahví, alobalové čepice, a pokud jde o komornější atmosféru, můžete zkusit i pyžamovou kolekci.

Silvestrovský testík

Pokud se sejde dobrá parta, je možné zorganizovat soutěžní kvíz. Spočívá v tom, že každý obdrží několik desítek otázek a ke každé z nich tipuje správnou odpověď. Otázky mohou být zaměřeny tak, abyste se o sobě něco dozvěděli, pochopitelně taktně a vtipně, např., zda např. dotyčný člen skupiny jménem Milan Novák někdy vlastnil foxteriéra, nebo zda Monika Zábranská má ráda červenou barvu, nebo zda Jirka Burian sbírá pivní tácky atp. Pro tři nejlepší „tipaře“ můžete právě na Silvestra přichystat nějaké věcné ceny ve formě pamlsků, nebo drobností zakoupených z vybraných peněz, co rozhodně potěší. Anebo výherci si na závěr mohou ceny losovat.