Navýšit pH je někdy nezbytné

Navýšit pH je někdy nezbytné

  • 10 července, 2019
  • Posted By

Chloubou každého vlastníka rodinného domu je nepochybně zahrada. Ať už se její velikost zaměřuje na nekonečně velký prostor nebo naopak menší flek, jedno je jisté – nic vám nebrání v tom, pořídit si na ni bazén.
I v malé zahradě si najde uplatnění nádrž, ve které si bazénovou vodu můžete užívat v průběhu celého léta. Aby to však bylo pouze bez potíží a s pocitem pohodového koupání a osvěžení, je nutné sledovat jeho stav pomocí správných testerů.venkovní bazén

1POUŽÍVEJTE CHEMII A SLEDUJTE HODNOTU PH

Každá voda, která dlouhodobě stojí v nádrži (i když je zapojena na filtraci) nepochybně potřebuje i složky, které ji pomůžou udržet čistou a projasněnou. Sortiment těchto chemických přípravků je bohatý a je na vás, kterému dáte přednost a budete ho používat na úpravu vaší vody.
Platí, že samotná chemie bohužel nestačí a je podstatné pravidelně sledovat i její pH.
Pokud se nenachází v přesně stanovených hodnotách, ale je potřeba ho navýšit, obraťte se na přípravek pH plus, který vám na čas pomůže dostat jeho hodnotu do rovnováhy. Je to nesmírně důležité i pro účinkování vaší chemie, která bez jeho optimální hladiny nefunguje stoprocentně. Vaši vodu tedy může znehodnotit a pokazit vám vaši snahu – mít fantastické léto na zahradě, na které vám stojí váš vlastní bazén.nohy ve vodě

2PŘÍPRAVKY NA ÚPRAVU PH

Vyhnout se nepříjemnostem ohledně zakalení vody, můžete velmi snadno. Stačí si pořídit několik testerů pH, kterými budete každých 10 dní sledovat jeho stav a upravovat ho do požadované hodnoty.
Sortiment nabízí kapalné přípravky, které jednoduše nalijete do vaší bazénové vody (samozřejmě dle návodu a v doporučeném množství) a díky nim docílíte jeho správné hodnoty. Nezapomeňte si k vaší chemii zakoupit i přípravky, které vám pomůžou s jeho úpravou a uvidíte, že se během vaší letní sezóny setkáte pouze s koupáním, které bude bezkonkurenční a vždy zdravotně nezávadné i díky vodě, o kterou dbáte.

Category