Muži podle znamení

Muži podle znamení

  • 28 června, 2022
  • Posted By

Muž beran
Muži, kteří se narodili ve znamení berana, jsou upřímní a většinou u nich platí, že řeknou, co si myslí. Nelžou. Rádi sportují anebo alespoň sledují fotbal či hokej v televizi a fandí. Pijí pivo.
Muž býk
Muži ve znamení býka jsou vášniví milenci. Rádi se dvoří ženám a mají rádi černou a růžovou. Jsou klidní, ale snadno občas vybuchnou. Rádi si dají kvalitní francouzské víno.
Muž blíženec
Muži ve znamení blížence mají dvojí tvář. Veselou a hravou, někdy zamlklou a nevrlou. Záleží, jak se zrovna probudí a jsou baviči všelijakých večírků. Rádi pijí alkoholické koktejly.

znamení zvěrokruhu

Muž rak
Muži ve znamení raka jsou rodinné typy a mají rádi děti. Potřebují pořád o někoho pečovat. 
Muž lev
Muži ve znamení lva jsou rození šéfové. Ve společnosti jsou většinou dominantní a milují luxus. Rádi pijí kvalitní koňak.
Muž panna
Muži ve znamení panny jsou pracovití a pečliví, jsou to perfekcionisté. Mají rádi pořádek a vše si pečlivě rovnají, rádi mají dobrý čaj. Nejlépe bylinkový.
Muž váha
Muži ve znamení váhy mají občas problém se rozhodnout mezi dvěma možnostmi, proto nosí korunu v kapse, aby si mohli hodit mincí. Rádi pijí chinzano a griotku. Jsou hodně na sladké.
Muž štír
Muži ve znamení štíra láká tajemství a záhady, věří v mimozemskou civilizací. Moc rádi pijí černou kávu lehce oslazenou.
Muž střelec
Muži ve znamení střelce jsou veselí a hraví, rychle se pro něco nadchnou. Pijí klidně cokoli, co teče a rádi cestují.

hvězdné znamení

Muž kozoroh
Muži ve znamení kozoroha jsou spořádaní. Někteří si myslí, že nemají smysl pro humor, ale opak je pravdou. K pití mají rádi portské anebo kvalitní černý čaj. Vždy chodí načas. A rádi nosí kvalitní hodinky.
Muž vodnář
Muži ve znamení vodnáře mají rádi pestrost a těší se budoucnosti, láká je vědět, co bude další dny? Občas jsou jak děti, láká je umění a pijí koktejly a pivo. Rádi sledují sci-fi filmy a seriály.
Muž ryba
Muži ve znamení ryb jsou citliví a vnímaví, mají skvěle vyvinutou intuici a tvůrčí schopnosti. Jedí rádi ryby a pijí k nim nejraději bílé víno. Z koktejlů mají rádi jen mojito.

Category