Zákalu bazénové vody vás spolehlivě zbaví vločkovač

Zákalu bazénové vody vás spolehlivě zbaví vločkovač

  • 19 září, 2018
  • Posted By

Stalo se vám, že ať se snažíte, seč můžete, tak je vaše voda v bazénu stále zakalená? Vyzkoušeli jste snad už všechny různé druhy přípravků bazénové chemie a nic proti tomu nepomáhá? Vyměnili jste filtrační médium anebo dokonce celou filtraci, ale ani nový materiál není schopný nečistoty zachytit? Pak je potřeba jít na to jinak.
schody do bazénu

Je zjevné, že nečistoty obsažené ve vaší bazénové vodě jsou tak jemné a maličké, že je vaše filtrační jednotka není schopná zachytit. V tom případě je potřeba zajistit, aby se tyto nečistoty spojily do větších celků, které již filtrací neprojdou. A právě k tomuto účelu slouží speciální bazénové přípravky známé pod označením shlukovač, projasňovač anebo vločkovač. Názvy přípravků už samy o sobě hovoří o tom, jaká je jejich funkce v bazénové vodě. Tyto přípravky slučují drobné rozptýlené nečistoty do větších kompaktnějších celků, které postupně zachytí vaše filtrační jednotka anebo je můžete po usazení u dna odsát bazénovým vysavačem https://www.chlorito.cz/odstranovani-zakalu. Uvidíte, že se nejedná o nic složitého a očekávaný efekt se brzy dostaví. Po jejich použití se tak již brzy budete moci těšit z dokonale čisté vody ve vašem bazénu.

Přípravky můžete zakoupit v různých podobách, jako jsou tekuté anebo granulované látky, ty jsou rovněž dostupné v různých velikostních baleních v závislosti na objemu vaší nádrže.
nafukovačky pro děti

Jakmile se shluky postupně usadí u dna, můžete buď vyčkat na to, až je postupně zachytí vaše bazénová filtrace anebo můžete celý proces chytře urychlit. Kompletní pročištění vody filtrací totiž může trvat až několik dlouhých hodin. Pokud si však vezmete k ruce spolehlivého pomocníka v podobě bazénového vysavače, zbavíte se shluků nečistot během několika málo minut. A záleží jen na vás, zda si pořídíte ruční, poloautomatický anebo plně automatický bazénový vysavač. Jistě ho ve své nádrži využijete ještě při mnoha dalších příležitostech.

Category