Vzhled

Vzhled

  • 18 června, 2018
  • Posted By

Patříte mezi ženy, které dbají dostatečně na svůj vzhled nebo ráno vstanete z postele, popadnete první oblečení, které vidíte, obléknete ho na sebe, uděláte si culík a můžete vyrazit?
dívka na molu.jpg
Na jednu stranu jsou přirozené krásky ty nejkrásnější ženy, na stranu druhou je vzhled v dnešní době velice důležitou součástí našeho života. Je velice důležitý být upravený. Lidi koukají na všechny naše části.
Představte si že jste žena ve zralém věku, která nemá partnera, se kterým by mohla sdílet radosti i strasti jejího života. Zaregistruje se na seznamku, kde si začne sát s mužem, se kterým si doopravdy rozumí, mají spolu společné záliby a koníčky a tak dále. Nastane den, kdy spolu mají vyrazit na první společnou večeři. Bylo by něco špatně na tom, kdyby si žena nedala záležet na tom, jak vypadá a vyšla neupravená v roztrhaném oblečení (to samé platí samozřejmě i u mužů).
Na druhou stranu je tento svět plný povrchních lidí, kteří jsou plní předsudků. Mnoho lidí vzhled přeceňuje a kouká se na ostatní lidi kriticky a skrz prsty jen kvůli vzhledu. Takoví lidé většinou řeší jen vzhled, protože nic jiného nemají – tím myslím například inteligenci a kreativitu na to, aby se věnovali nějakému svému projektu, který bude užitečný a prospěšný pro ostatní lidi.
zasněná blondýna.jpg
Mnoho žen obhajuje nedostatečnou péči o sebe samotnou finanční náročnost. Tak to ale není, péče nemusí být finančně náročná, když ji provozujete v pohodlí domova.
Závěrem napíši jen to, že by se o sebe každá žena měla starat (přirozeností nás, žen, je to, že se chceme líbit), na druhou stranu by se nemělo nic přehánět a uznejte sami, že je zbytečné trávit celé hodiny a hodiny sezením před zrcadlem. Ani muži nemají rádi ženy, které o sebe přehnaně moc dbají a krása je pro ně jediným smyslem jejich životů a horší pro muže je, když na sebe dávají příliš mnoho make-upu.