Věnujte svému potomkovi senzační narozeninový den

Věnujte svému potomkovi senzační narozeninový den

  • 11 září, 2019
  • Posted By

Podívejte se, nemusíte lámat hlavu s tím, jakou narozeninovou oslavu připravit svému synovi, nebo dceři. Je to prostě jednoduché, když víte, na koho se obrátit.

Každé narozeniny vymýšlíte netradičně, originálně, ale máte pocit, že už Vám nápady docházejí?

DSC_0199

A už jste vyzkoušeli laserovou arénu s její nabídkou bezpočtu adrenalinových her ? Neříkejte, že jste o ní ještě neslyšeli?

Víte, že laser aréna dokáže nabídnout narozeninovou oslavu i pro děti?

Ale jděte! Vy se děsíte, že tam jsou zbraně? Sledovali jste někdy svého syna, jak si hraje venku s ostatními dětmi? No ano! Přece na vojáky! Stejně, jako Vy v jejich věku! A věřte, že se k takové venkovní hře připojují i děvčata! To byste se možná divili, kdybyste se podívali z okna, jak i Vaše dcera pobíhá s klackem v ruce, který představuje samopal, a brání své území. Každý si tímto obdobím musí projít!

A teď si představte, že narozeninovou párty přesunete na bojiště, které se od toho opravdového nebude příliš lišit! Rozdíl bude jen v tom, že se Váš oslavenec bude cítit nejšťastnějším dítětem na světě. Protože Vy, jako rodiče, mu splníte sen, jehož splnění si nechtěl ani připustit. A co víc? Vy mu můžete dopřát několik odlišných laserových her, mezi kterými se může v přestávkách celý jeho tým občerstvit dobrotami určenými dětem.

skupina-mensi(1)

Myslíte si, že svým nápadem na narozeninovou oslavu Vašich potomků neoslníte?

Ale to víte, že oslníte! A jak! Nakonec se stane další narozeninová oslava syna nebo dcery originálním a netradičním počinem nejen pro ně. Ale také pro jejich spolužáky a kamarády. Na takovou oslavu nikdo nikdy v životě nezapomene! A o to Vám přece jde. O splněná dětská přání a radost v dětských očích. O zážitky, které rozvíjejí dětskou osobnost a probouzí v nich přirozenost a smysl pro fér hru.

Tak neváhejte a objednejte si termín v laserové aréně!

Category