Trendy v módě pro rok 2020

Trendy v módě pro rok 2020

  • 10 ledna, 2020
  • Posted By

První měsíc letošního roku přinesl i vlnu módních trendů pro rok 2020. Móda si bude podmínky diktovat zejména, co se barev, vzorů a střihů týče. Jako materiál se do popředí dostane zejména kůže a koženka. Dnes už se z ní nevyrábí jen kabelky či saka, ale i kalhoty a halenky. Dalo by se říci, že čím nápaditější kousek z kůže či koženky bude, tím zajímavěji bude působit.

jednobarevné oblečení

Velmi oblíbené budou na přelomu jara a léta kalhoty širších střihů. Díky své délce a vázance v pase, krásně protáhnou délku noh. Vzory se na kalhotách příliš objevovat nebudou, trendem budou spíše zemitější tóny a jednobarevné odstíny.

Přehlídkovým molům také momentálně kraluje jednoduchost a klasické střihy. Jednobarevné svetry módně zastrčené do jednobarevných kalhot výše zmíněných volných střihů. Vše působící elegantním a upraveným dojmem.
oblečení na ramínkách

Co se barev týče, bude roku 2020 vévodit královská modř. Objeví se zejména na vrchních dílech oblečení jako je sako. To se opět dostane do popředí. V kombinaci s teniskami se díky němu do módy dostává sportovní elegance. Sako jako takové budeme vídat i v kombinaci s džínami.

Dále nebudou chybět košile klasického střihu, avšak se zajímavým střihem límečků. Ten tam už je klasický upravený límeček. Střih límce košile, jak ho známe, se protáhne do své délky. Opticky tak budou obě strany límce delší. Na módních přehlídkách pro letošní jarní období se objevují velmi zajímavé kousky. Modelky vynesly košile velmi výrazných barev. Každá z nich ji měla u krku rozepnutou a dlouhé špičky límců všem vykouzlily velmi dlouhý krk.

Optický klam se bude uplatňovat také u šatů. Objevovat se budou nejrůznější bláznivé vzory, z kterých se nám zatočí hlava. Stylově se šaty budou vracet do sedmdesátých let minulého století. Vedle výrazných vzorů se na nich budou objevovat také puntíky. O těch by se dalo říci, že z módy nikdy nevyjdou a budou tak oblíbené i letos.


Category