Stěhování Praha si poradí i s montáží nábytku

Stěhování Praha si poradí i s montáží nábytku

  • 8 září, 2020
  • Posted By

Dříve, hlavně za socialismu, se většina lidí snažila přestěhovat svépomocí, využívala se k tomu řada různých pomůcek a provizorií, technických a dopravních prostředků. Tehdy neexistovaly takové možnosti jako dnes, a je až s podivem, že lidé dokázali přemístit i velké a těžké kusy nábytku autem na střešním nosiči, mnohdy i za cenu rizika vysoké pokuty.

Stěhovací firmy tehdy neexistovaly, stěhovací služby zajišťoval státní sektor a mzdy stěhováků také nebyly valné a to se promítalo i na kvalitě služeb. Z této doby si ještě někteří pamětníci nesou matné vzpomínky, ale přece jen se doba mění a špatné zkušenosti se zasouvají do podvědomí a vytlačují je ty dobré.

medvídek v krabici

Jak jste na tom s nábytkem

Kupříkladu, budete-li v kontaktu se solidní stěhovací firmou, bude se vás její zástupce ptát, jak jste na tom s nábytkem – zda jej nepotřebujete rozmontovat, zda máte nějaké cenné starožitnosti, zda nepotřebujete vypomoci s balicím materiálem či přímo s balením – služby v tomto odvětví se zkrátka pojímají tak, aby byla spokojenost na obou stranách, a přineslo to kýžený efekt. Velmi totiž záleží na vašich referencích, pokud budou kladné, lidé se o nich zpravidla dozví, a právě reference mnohdy rozhodují o výběru firmy.

zabalená krabice

Dnes se většina nábytku vyrábí jako demontovatelné stavebnice a velké oblibě se těší i vestavěné skříně na míru. Přestěhovat takovou velkou sestavu je náročný úkol, zvláště tehdy, je-li na novém místě nutné provádět přířez a podobné úpravy. Součástí stěhování Praha http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ s profesionály může být i tato procedura, nemusíte se obracet na firmu, která vám skříně zhotovila, ostatně, stává se, že po mnoha letech, které uplynuly od její výroby, už nábytková firma přestala existovat.

Výhodou přestěhování i s montáží nábytku je také pojištění proti poškození či ztrátě věcí, nemusíte mít tedy obavy z podobných scénářů, jaké známe z krátkometrážních loutkových snímků Pat a Mat.

Category