Společnost nebo samota?

Společnost nebo samota?

  • 10 dubna, 2022
  • Posted By

Jste extrovert nebo introvert? Víte, jaký je mezi nimi rozdíl? Zdali jste extrovert nebo introvert není o tom, jak jste upovídaný. Schopnost komunikace s okolím může být pro extroverta stejně snadná nebo obtížná jako pro introverta. Rozdíl mezi nimi je totiž v tom, jak jednají. Pokud se rychle rozhodujete, často rychleji, než přemýšlíte, jste jasný extrovert. Vy už budete dávno pro něco rozhodnutí a introvert bude teprve promýšlet všechny možnosti a rozhodne se třeba až další den.

Samota

Extroverti a introverti se také liší ve způsobu, jak tráví volný čas a dobíjí si energii. Zatímco extrovert po náročném dni vyrazí do společnosti a bude se bavit s mnoha lidmi, introvert si zaleze doma do pokoje a stráví poklidný večer, třeba s knihou. To ale neznamená, že introvert sedí stále doma, kdeže, jen si tam v klidu odpočine a vyrazí mezi kamarády až potom, a klidně bude bavit celou společnost. Introvert provede založení sro jednou osobou a bude si sám sobě pánem, bude si přemýšlet a volit sám strategii. Kdyby totiž založil firmu s extrovertem, tak extrovert by sice rozhodoval rychlostí blesku, ale nemusely by to být dobře promyšlené strategie.

společnnost

Jako extrovert i jako introvert můžete být miláčkem ve společnosti a být výborným bavičem, jen extrovert si ve společnosti dobije baterky a introvert půjde druhý den sám do přírody a nabere energii ze samoty a svého vnitřního světa.Potkají-li se ve vztahu extrovert a introvert, budou muset často dělat kompromisy ohledně společných aktivit, ale určitě to není nic, co byste nemohli doladit a mít spokojený společný život. Jestli se narodíme jako extrovert nebo introvert, to nikdo a nic neovlivní. Důležité je, abychom se naučili poslouchat své podvědomí a vyhledávali jsme společnost nebo samotu podle toho jak se zrovna cítíme a co potřebujeme, abychom byli v pohodě.

Category