Se správnou hypotékou můžete na zápis v registru zapomenout

Se správnou hypotékou můžete na zápis v registru zapomenout

  • 18 září, 2019
  • Posted By

Jste zoufalí, protože máte záznam v registru a stalo se vám to právě v době, kdy naléhavě potřebujete půjčku? Nesmutněte, je tu pro vás nebankovní hypotéka bez registru!
Pokud byste narazili na podobný problém v době, kdy na finančním trhu kralovaly pouze klasické bankovní domy, tak by pro vás záznam v registru znamenal opravdu nepříjemný a ožehavý problém. Ovšem něco takového už dávno neplatí – zatímco banky žadatelům se záznamem v registru půjčky neposkytují, tak pro nebankovní společnost nemusí být takový vroubek žádný problém.

úspory

Nicméně to neznamená, že když požádáte o hypotéku bez registru, že se o váš záznam nikdo zajímat nebude. Tak to rozhodně není, a ani nebankovní společnosti neposkytují půjčky všem žadatelům, kteří se o úvěr přihlásí. Ať už tedy jde o nižší bonitu anebo o záznam v registru, tak byste měli vědět, že si nebankovní společnosti vaši aktuální finanční situaci vždy pečlivě prověří.
Nicméně jen málo záznamů v registru vypovídá o tom, že byste nebyli schopni v budoucnosti dostát svým finančním závazkům. Ba naopak, to, že máte zápis v registru kvůli opožděné platbě za telefon, vypovídá třeba pouze o tom, že jste si dobře nezkontrolovali odchozí platbu na elektronickém účtu, to je vše. Takže například v takové situaci není ani ten nejmenší důvod, proč byste úvěr neměli získat.

rupie

Hypotéky bez registru, o které můžete požádat v situaci, kdy chcete získat půjčku i se zápisem v registru, mají o něco vyšší úrokovou míru než běžné typy půjček pro klienty bez problémů. Je to dáno tím, že v případě klientů s vroubkem v registru vstupuje věřitel do většího rizika, zda se mu půjčené peníze vrátí zpět. Ovšem nemusíte se obávat žádného razantního navýšení úroků – jestliže je váš záznam zanedbatelný jako třeba výše uvedený příklad, pak můžete získat stejnou úrokovou míru, jako všichni ostatní, kdo žádné potíže nemají.

Category