Nemusíte pořád nosit oblek, ale musí to trošku vypadat

Nemusíte pořád nosit oblek, ale musí to trošku vypadat

  • 20 září, 2019
  • Posted By

Spousta mužů má utvořeno v hlavě jednoduché složené výrazy a to:
– Slavnostní oblečení = kravata, sako, kalhoty, polobotky (ideálně po otci a nepadnoucí)
– formální oblečení = džíny, tričko
– neformální oblečení = vše ostatní, džíny jsou už ale o třídu výšmuž opřený o strom ve venkovním oblečení.jpg

A takhle jednoduše se vidí svět. Samozřejmě, pokud se celý život budete pohybovat mezi dělníky a horníky či skladníky, v životě nevkročíte k soudu, na svatbu, na ples nebo do lepší restaurace, či nikdy v životě nebude chtít zapůsobit na druhou polovičku, která nemá ve třiceti prokouřené plíce a játra ji nesvítí jak žárovka v zimě, tak poté nemusíte nic řešit a můžete klidně jít dál.

Pokud ale chcete změnit nejen sami sebe, ale také to, jak vypadá, tak byste možná měli začít u těchto zažitých pojmů. Do slavnostního oblečení si vsuňte namísto nepadnoucího obleku opravdu třeba frak, černý, kvalitní polobotky z pravé či falešné kůže a ručně dělané, košile ze stoprocentní bavlny, motýlek a třeba i vestu.

Z formálního oblečení šmahem vyhoďte džíny a zapomeňte na ně. Vyměňte je třeba za klasické oblekové kalhoty v různých barvách, k tomu pěkné sako (ideálně modré přes den a třebas černé na noc) a nějaké lehké polobotky na léto a těžší boty na zimu.muž bez saka ve vestě a košili fotící se na selfie tyč.jpg

No a do neformálního oblečení pro muže Onlinechlap.cz nám tedy zapadnou ony džíny, nejrůznější uvolněné styl apod. Pokud si ale myslíte, že tady patří všechny ty tepláky, teplákovky, overaly, disko bundy a podobné zhýralosti, tak to jste na omylu. To totiž není ani neformální oblečení, to je pouze oblečení pro jisté situace – posezení doma s přáteli, návštěva největšího pajzlu ve městě s přáteli, posedávání doma či hraní společenských a sportovních her či jiné pohybové aktivity. Určitě tam ale nepatří oslavy, návštěvy lékaře a podobně. Pokud chcete změnit vaše myšlení, zkuste začít u oblečení. Pokud máte doma více tepláků než obleků, tak je zřejmě něco špatně.

Category