Plot od nás

Plot od nás

  • 30 května, 2022
  • Posted By

http://www.babydan.cz/produkty/vyrobky-babydan/zabrany d>

Snem mnoha z nás j žít spokojeně se svou rodinou, ve svém domě a hlavně žít v bezpečí. Pokud již se splní, první části snu, založení rodiny a začátek budování nového domova, přichází i nutnost, svůj pozemek nejenom oplotit, ale zároveň i splnit všechny funkce, které by toto moderní oplocení mělo splňovat. Mezi nejžádanější atributy a požadavky patří požadavek zabezpečení pozemku a domu, dekorativní a estetický prvek, který by měl být v souladu s charakterem a duchem obydlí, funkce zvukové zábrany, funkce protierozní a vznik závětrných zón. Všechny tyto vlastnosti lze kombinovat, dle přání zákazníka a naopak měnit poměry, mezi jím požadovanými vlastnostmi. Rádi bychom vám představili betonové ploty Brno, vyberte si ty pravé.

dům

Výstavba plotů a dodávání materiálu potřených k jejich výstavbě, je naším denním chlebem a díky našim mnohaletým zkušenostem a spokojeným zákazníkům, si troufneme tvrdit, že patříme k opravdové špičce v oboru. Každá realizace začíná kontaktem se zákazníkem a vyjasnění si cílů a tužeb zadavatele. Následuje výběr materiálu, odstínu barvy a povrchovou úpravu materiálu. Samozřejmostí je obhlídka vlastního staveniště a místa realizace zakázky. Zde dojde k reálnému zaměření stavby našimi profesionály a po zpracování je vytvořena cenová nabídka, která musí být před realizací schválena investorem, nebol zadavatelem díla.

plot

V případě, že je třeba odstranit stávající oplocení, či provést terénní úpravy, je i toto součástí nabídkové ceny. Přichází fáze samotné realizace, kdy se vždy, pokud dojde k dotčení i jiných stavebních činností, snažíme toto koordinovat a zachovávat maximální komfort a ohleduplnost k zadavateli a jeho majetku. Po realizaci je dílo předáno, předávacím protokolem zadavateli a tomu již nezbývá, než si užívat nového díla, které se může stát krásným estetickým doplňkem a v mnoha případech i nositelem celkového estetického výrazu nemovitosti. Nutno podotknout, že veškerou přípravnou i stavební činnost pokrýváme vlastními lidskými i technickými zdroji a z tohoto důvodu dokážeme pružně a flexibilně reagovat, což má pozitivní vliv na snižování nákladů, pro zadavatele.

Budeme se těšit na váš kontakt.

Category