Originální kosmetické tašky pro každého

Originální kosmetické tašky pro každého

  • 14 prosince, 2021
  • Posted By

Kosmetické tašky jsou základem ve výbavě každého cestovatele. Svou praktičností zajistí pořádek v našich zavazadlech, jejich vzhled nás zase potěší pokaždé, když z nich vyndáme šampon či zubní pastu.

V nabídce kosmetický tašek společnosti Promo dárky si vybere opravdu každý. Pro pány je ideální toaletní taška MILLI. Její praktické řešení závěsného háčku pomůže k upevnění nejen při služebních cestách, ale také v campu. Už nikdy se nestane, že se dno vaší tašky promočí. Pro ženy, které mají v oblibě kosmetiku všeho druhu, je jasnou volbou taška CROWE. Kufříkový styl udrží veškerý obsah tašky na svém místě, riziko poničení je tedy minimální. Vzduchotěsná taška VALENTINA je ideální pro všechny, kteří preferují cestování letadlem. Je vyrobena z transparentního materiálu, což je nejen podmínkou pro cestování s příručním zavazadle, zároveň je ideální pro dokonalý přehled na tím, co a kde cestovatel má. Už žádné dlouhé hledání.

Transparentní kosmetická taška

Nezapomínejme ani na děti. Ideální volbou je pro ně taška ANNIE, malá, skladná a hlavně pestrobarevná. V nabídce je barevných variant hned několik – černá, žlutá, zelená, anebo modrá.

Preferujete tašku, která se skládá ze dvou částí a díky tomu tak můžete oddělit kosmetiku od léků? Tak přesně takový je víceúčelový obal MARILYN. Jedna velká prostorná kapsa s menší kapsičkou na boku. V minimalistickém barevném provedení. Výhodou je, že malá kapsa se vám nikdy neztratí, lehce ji přiděláte k té velké a můžete rovnou položit do zavazadla.

Minimalistická dvoj - taška

Nechcete se dostat do situace, kdy potkáte člověka se stejnou taškou a omylem je zaměníte? Pak jste tu správně. U nás si totiž můžete vybrat vlastní potisk, který bude jen váš. A vše je úplně jednoduché, jen vybere fotku, kterou na tašku chcete na tisknout a přiložíte k objednávce. Tak na nic nečekejte a vytvořte si tu svou!

Category