Módu mám ráda

Módu mám ráda

  • 13 ledna, 2022
  • Posted By

Móda. To je už je kapitola sama o sobě. Móda je taková, o které všichni víme, že baví snad asi všechny lidi na světě. A to hlavně ženy. Já jsem taky žena, která velmi dbá na to, jak chodí oblékaná a upravená. Například mám jednu babičku, která velmi dbá na svůj vzhled chodí pravidelně ke kadeřnici a také ke kosmetičce. A kdybyste viděli babiččin šatník, tak byste se úplně moc divili. Moje babička ve svých osmdesáti letech má takový šatník, o jakém si může nechat zdát i ledajaká mladá dívka. Sice je fakt, že by babička mohla slevit na svém stylu a chovat se jako babička, a ne jako mladá holka. Moje babička má ve skříni opravdu minisukně! Ano, minisukně! Podle mého názoru je to takhle na babičku docela už moc. Já mám třicet let a minisukně vůbec nenosím.

Baví mě i sportovní móda.

Myslím, že minisukně jsou výsadou jen mladých holek s dokonalou postavou. Móda o tomhle taky je. I když je pravda, že vidím mnoho holek, které mají nadváhu a nosí taky minisukně. Ovšem je to ale móda, která se velmi mnoho mění. Vždyť si jistě pamatujete na 90. Léta. Ty pro mě byly nejvíce oblíbené a v devadesátých letech se mi líbila jejich móda a taky styl oblékání.

Módu miluji.

A taky mohu s klidem říct, že v devadesátých letech byli lidé i více přátelští. A co si myslíte vy o módě? Souhlasíte s ní nebo máte jiný styl? A taky záleží na tom, jestli s módou zabýváte nebo ne. Já mám doma i několik knih, které se týkají módy a stylu. A mně osobně se líbí móda pařížská a Italská a teď právě díky tomu jsem jednou jela do Itálie, abych se podívala na jednu módní přehlídku, která mě velmi zajímá. A musím říct, že módní přehlídka v Itálii byla opravdu perfektní a dokonalá. A co například vy? Taky se zajímáte o nějakou módu nebo to necháte plynout, jak to je? Nosíte oblečení z druhé ruky nebo si zakládáte na tom, že nakupujete pouze v nových a značkových obchodech? 

Category