Mít tak trampolínu!

Mít tak trampolínu!

  • 2 února, 2019
  • Posted By

Člověk nemá většinou možnost vyskakovat radostí do výšky. Protože tolik radostných okamžiků zase v běžném každodenním životě nezažívá, ba opak bývá vesměs realitou. Znáte to:
– problémy s nadřízenými
– problémy s podřízenými
– problémy s kolegy
– problémy s příliš velkým množstvím práce
– problémy s příliš malým množstvím práce
– problémy tu s tím a tu s oním
skákání na trampolíně
Ale když potom přijde domů, do svého domu se zahradou nebo jiným kusem vlastního volného prostoru, to je jiná. Tam by si přece s radostí poskakovat mohl, ne? Když má konečně všechny ty výše zmiňované i nezmiňované trable z krku.
Může tomu tak být, může se to stát skutečností. A ani pro to není nezbytné udělat něco mimořádného. Stačí si jednoduše pořídit na svoji zahradu trampolínu. Onen kus pevné textilie natažený na konstrukci, od kterého se stačí jednoduše odrazit a už to lítá.
Je to zdánlivá banalita, již ale zejména nudící se děti stoprocentně ocení. Protože moci se stát svým způsobem na chvíli poletujícím ptákem, to stojí za to. Nebo se stát ve své fantazii pilotem, ba přímo kosmonautem nebo kýmkoliv a čímkoliv jiným podmaňujícím si nebe a překonávajícím gravitaci.
Co jenom dokáže taková dětská fantazie udělat z docela obyčejného poskakování na trampolíně! Jak skvělý je to jenom způsob trávení volného času!
trampolína pro děti
A jak ideální pomůcka to může být, aby mohli být i rodiče v klidu, maje své děti stále na očích! Protože jinak by se dítka kdovíkam zaběhla a kdovíco tropila, zatímco díky trampolíně setrvávají stále na víceméně jednom místě, jenom jsou tu výš a tu pro změnu níž.
Takže k trampolíně se dá dodat vlastně jen jediné: !
Ovšem stejně jako každý jiný nápad je třeba i takovou trampolínu dovést k naprosté dokonalosti. Protože jak každého rozumně smýšlejícího dospělého trkne, mohlo by být takové poskakování i potenciálně nebezpečné. Kdyby dítko dopadlo mimo odrazovou plochu, kdyby si zaklínilo končetinu do konstrukce, mohlo by to také špatně dopadnout.
A proto je třeba pořizovat si nejen trampolínu jako takovou. Je záhodno k ní přikoupit i vše, co ji činí bezpečným místem.
Tedy ochrannou síť a kryt pružin.
Díky nimž dopadnou dítka vždycky jen tam, kam mají, a tudíž dopadnou dobře. Stejně jako možná i jejich rodiče, kterým to v nestřežené chvilce také nedá a hupnou na to.
Myslím trampolínu.

Category