Milion korun nebo auto – výhry v Účtenkovce, která bude spuštěna za pár týdnů

Milion korun nebo auto – výhry v Účtenkovce, která bude spuštěna za pár týdnů

  • 7 května, 2023
  • Posted By

Začátkem října byla spuštěna dlouho očekávaná účtenková loterie. Pár týdnů před tím byl zprovozněn i informační portál, který obsahuje postup k registraci a jiné potřebné informace. Zároveň s portálem také Ministerstvo financí začalo s reklamní kampaní, ke které využívá hlavně sociální sítě a rádio. Start Účtenkovky byl oproti původním plánům o čtyři měsíce zdržen.
papírové účtenky
Milion nebo auto
15. listopadu proběhne první slosování účtenek, které byly vystaveny v říjnu. Poté se bude losovat vždy 15. den v měsíci. Účtenky musí být zaregistrovány minimálně tři dny před dnem slosování. Jednou z možností registrace je přes jednorázový formulář na webu „Účtenkovky“ nebo prostřednictvím mobilní aplikace Účtenkovka, která bude ke stažení na GooglePlay (pro Android), Store (pro Windows), nebo Appstore (pro Apple). Registrovat se mohou pouze osoby starší osmnácti let.
papírové peníze
V Účtenkové loterii bude rozděleno 21 025 výher měsíčně. Hlavní cenou bude jeden milion korun, druhou cenou bude automobil v přibližné hodnotě 400 tisíc korun. Třetí výherce dostane 300 tisíc korun, čtvrtý 200 tisíc korun a pátý výherce obdrží 100 tisíc korun. Dalších dvacet vylosovaných vyhraje po 20 tisících, následujících tisíc výher bude ve výši 1000 korun a 20 tisíc po stokoruně.
lístky do tomboly
Do slosování budou moci lidé zaregistrovat od každého obchodníka jen po jedné účtence, aby se předešlo rozdělování nákupů na více částí kvůli získání většího počtu účtenek a tím i větší šance na výhru. Účastníci soutěže už nebudou platit žádný poplatek a celkový počet registrací je neomezený. O případné výhře se výherce doví na svém hráčském účtu, nebo bude informován prostřednictvím e-mailu nebo SMS. Dobrou zprávou pro účastníky loterie je, že nebude nutné uchovávat registrované účtenky.