K čemu máme poppers?

K čemu máme poppers?

  • 15 června, 2021
  • Posted By

Lidé mají nejrůznější potřeby. A protože jde v našem případě o myslící bytosti (jakkoliv je to z pohledu leckoho u nejednoho člověka dost sporné), snažíme se vykoumat něco, čím si splnění takových potřeb maximálně zjednodušit. A tak vynalézáme vše od banalit až po skutečně mimořádně sofistikované záležitosti, od jednoduchých předmětů třeba až po mimořádně složité chemické vzorce.

A jedním z takových objevů lidstva, jichž už dnes známe nepřeberné množství, jsou třeba i poppers. Tedy například alkyl-nitrit, butyl-nitrit, isobutyl-nitrit nebo amyl-nitrit. Což jsou chemické sloučeniny, jež samy o sobě určitě většině z nás nic neříkají, protože znalostmi chemie na hodně vysoké úrovni většinou neoplýváme. Ale to, že neznáme nějaké chemické vzorce, neznamená, že nevyužíváme něco s takových složením.

kožené zboží

Užíváme tak kdejakou sloučeninu. A třeba i poppers. A ti, kdo tak činí, dokážou pochopitelně své počínání nějak zdůvodnit.

Někteří z lidí používají tyto látky tak, jak tomu má být. Tedy čistí s jejich pomocí kůži nebo hlavy videorekordérů. A z výsledku pak mívají dobrý pocit.

Ale jiní z nás využívají poppers prodej https://www.levnypoppers.cz/Poppers-nabidka k jinému účelu. K huntování si zdraví, které si dokážou pěkně hloupým způsobem zdůvodnit.

kožený kufr

Pokud nechápete, jak může někdo platit za to, aby si dobrovolně poškozoval nosní sliznici, vyvolával u sebe bušení srdce, zrychlení krevního tepu, malátnost, nevolnost, bolest hlavy, přidušení se, zrudnutí obličeje a posléze třeba i zhoršení stavu imunitního systému, nejste v tom sami. Myslím si totéž. Ale i takoví lidé mezi námi jsou.

A proto se u nás poppers prodávají. A je to legální. Protože si dávají prodejci obvykle dobrý pozor na to, aby tyto produkty označovali jen jako ono čistidlo nebo třeba osvěžovač vzduchu. Protože kdyby se přiznalo ono další využití, troufám si tvrdit, že by poppers dříve či později postihl stejný osud jako kdysi toluen.

Category