Jak navodit tu správnou atmosféru milostnou předehrou?

Jak navodit tu správnou atmosféru milostnou předehrou?

  • 20 srpna, 2022
  • Posted By

Za předehru označujeme to, co se odehrává před samotným milostným aktem v okamžiku, kdy pár ví, že jejich činy povedou k vzájemnému uspokojení. Předehra není důležitá jen proto, aby vás navedla na tu správnou atmosféru, je důležitá také pro vzájemné uvolnění, zbavení případné nervozity a pro zvýšení vzrušení. Psychicky vás dokáže lépe se naladit na svého partnera a v okamžicích předehry se můžete sblížit více než během samotného sexu.

mazlení

Jak taková předehra probíhá? Na to vlastně neexistuje jednoznačná odpověď. Každý pár ji má totiž naprosto jinou a v tom je to kouzlo. Pokud se se svým partnerem či partnerkou znáte již delší dobu, oba o sobě navzájem nejspíš víte, co máte rádi, co vás vzrušuje a co vám přivádí líbivé pocity. Z toho pak přirozeně vyplyne konečná podoba vaší předehry. Jak během předehry, tak během samotného sexu bychom neměli nikdy dělat nic, co je tomu druhému nepříjemné.

Hodně párů si užívá předehru v podobě mazlení, klidně i tehdy, když jsou kompletně oblečení. Vyměňují si polibky, doteky, pohlazení a krásná a vzrušující slůvka. Z předehry v podobě mazlení pak předehra obvykle plynule přejde do samotného sexuálního styku. Některé páry zase volí předehru v podobě různých lechtivých her. Někteří zahajují předehru i tehdy, kdy si nejsou poblíž, kdy si například vyměňují lechtivé SMS a poté se jimi udržují v sexuálním vzrušení, než se společně setkají a dají průchod své sexualitě.

intimita

Některé milenecké dvojice dávají přednost erotické masáži. Ta může být skvělým způsobem, jak rozehrát milostnou hru mezi vámi. Masáž je intimní a vzrušující věc, kdy cítíte mezi sebou svou energii a vzájemnou blízkost. Pokud nevíte, jak na správnou milostnou masáž, můžete se nejdříve nechat namasírovat od profesionálky, která vás naučí, jak má vypadat správná intimní předehra Matahari salon.

Category