Dřevěné schody mají stále svoje kouzlo

Dřevěné schody mají stále svoje kouzlo

  • 17 ledna, 2021
  • Posted By

Každý z nás si chce svůj dům udělat podle svých představ a rozhodně by do toho neměl nikdo mluvit. To se samozřejmě týká i schodiště a schodů, které musí dokonale zapadat do interiéru a dotvářet kompletní vzhled. Nejideálnějším řešením je nyní dřevěné schodiště https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-93-drevene-schody, které se nyní vrací do trendu, a lidé si ho nemohou vynachválit.

Schodiště (2)

Dřevěné schody byly a jsou jedny z nejlepších variant, co si můžete do svého domu pořídit. Existují schodiště nerezová, skleněná, ale také masivní dřevěná. Pokud zvolíte dřevěnou variantu, budete mít na výběr 5 druhů provedení, které si zamilujete. Jedná se o provedení sedlové, páteřové, zadlabané, zigzag, či schodiště bez schodnic. Ať už zvolíte jakýkoliv variaci, výsledek bude furt stejný a to zamezit jakémukoliv pádu.

Schodiště

Na webových stránkách firmy, se můžete podívat na fotografie již, instalovaných schodišť, ale také zábradlí a další věci, které firma vyrábí. Mezi tyto věci patří třeba vchodové dveře, obložení stropů, či obložení stěn. Mimo tyto výrobky se firma zabývá také kompletním vybavením interiéru. Ať už budete chtít doma udělat novou linku, dětský pokojík, nebo zařídit ložnici, či pracovnu, není to pro ně žádný problém. Stačí pouze kontaktovat firmu, která Vám udělá návrh, vybraných pokojů. Poté již bude jen na Vás, zda s návrhem budete souhlasit a jejich služby využijete. Mimo to firma nabízí 5 letou záruku na všechny interiérové výrobky. Doba dodání výrobku je stanovena na 6 – 10 týdnů a to z toho důvodu, že firma dbá na kvalitní zpracování všech výrobků. Můžete zde očekávat vysokou kvalitu a také moderní styl dnešní doby.

Pokud se tedy rozhodujete, jaký druh materiálu zvolit pro vaše schodiště, zkuste vsadit na dřevěné schody. Zaručeně nebudete litovat a dokonale se budou vyjímat ve vašem interiéru.

Category