Dřevěná pergola

Dřevěná pergola

  • 24 října, 2021
  • Posted By

Zastřešené místo

Jedná se o stavby velmi oblíbené a nalezneme je na spoustě pozemcích, a to zejména na zahradách. Jejich hlavní funkce je rekreační, protože se tu můžeme pohodlně usadit a kochat se přírodou. Stavba nemá nijak velké rozměry, takže se pohodlně vleze i na menší pozemek. Přes zimu si ji asi moc neužijeme, ale na jaro a podzim je to skvělý prostor, protože sedíme na čerstvém vzduchu a zároveň na nás nesvítí Slunce či neprší. Hodí se, když ji nemáme daleko a můžeme si nosit věci z domu.

zahradní altán

To oceníte při pořádání oslav, přičemž neděláme si nepořádek doma a zároveň si můžeme užít hezkého počasí venku. Můžeme to snadno spojit s grilováním a akci si užít podle sebe. Nemělo by chybět kvalitní zahradní nábytek, protože ten nám vydrží spoustu let. Jestliže tu chcete trávit i večery, tak je dobré natáhnout sem elektriku, abychom uvnitř měli osvětlení. Zařídit si ji můžete podle sebe, kdy se tu meze nekladou.

Hezká stavba

Financí se nemusíme vůbec obávat, protože pergola není nic, co bychom si nemohli dovolit. Záleží na tom, jaký typ si chceme pořídit a o jaké velikosti. Pergoly můžeme pořídit v dobré kvalitě, přičemž zde už je vše vymyšlené a dřevěné trámy nařezané. Proto si je pohodlně odvezeme domů a potom můžeme začít se stavbou. Stačí se držet plánku a můžete si být jisti, že stavba dopadne úspěšně. Třeba s kamarádem či někým z rodiny ji hravě dáme dohromady.

pergola u moře

Je potřeba udělat pevné základy, protože na nich všechno stojí, což nám zajistí dobře namíchaný a vyzrálý beton. Mnohdy máme výběr si i vybrat barvu střesení krytiny, aby se nám stavba hodila k domu či na zahradu. Sami se můžete podívat na web této společnosti. Je tu podrobný popis i s obrázky, abychom si mohli představit, jak pergola vypadá ve skutečnosti. Nesmí chybět ceník, abyste věděli, na kolik Vás zhruba počáteční investice vyjde.

Category