Bez krtečka ani ránu!

Bez krtečka ani ránu!

  • 27 října, 2019
  • Posted By

Od roku 1957, kdy byla poprvé na televizních obrazovkách spatřena pohádka o krtkovi, se tento pohádkový hrdina stal prostě hitem. Už po několik generací je velmi oblíbený zvláště u těch úplně nejmenších dětí. Často se stává pro děti nepostradatelným vzorem a jsou jím úplně posedlé. My si u knížek a pohádek zavzpomínáme na naše dětské časy, kdy jsme toho malého roztomilého uličníka a jeho kamarády také milovali a vlastně svým způsobem milujeme pořád.
Tak jako obdivujeme zpěváky a herce, dali bychom cokoliv za jejich kartičky s podpisy, shromažďujeme plakáty a chodíme na koncerty, děti mají potřebu podobným způsobem demonstrovat svou lásku k pohádkovým hrdinům. V tomto případě se váš dětský pokojíček neobejde bez krtečkových hraček.plyšáci krtek A že výběr je opravdu široký. Kromě klasického krtka, myšky a zajíce, můžete najít také hračky s moderní verzí pořadu krtek a panda. Záleží, čeho je váš potomek fanouškem.
A pozor plyšákem to teprve začíná! Plyšové zvířátko je takovou úplnou klasikou, děťátko s ní usíná a má potřebu jí mít pořád u sebe a mazlit ji. Někdy se na hračce stane tak závislým, že na všechny výlety a procházky musí hračka taky. Výběr těchto hraček samozřejmě najdete taky, ale pokud máte zájem i o něco více kreativního, jste tady správně!dvě malé děti
Najdete i hračky didaktické, které vaše děti budou rozvíjet. Od knížek pro nejmenší, přes puzzle nebo třeba i dřevěné pexeso. Pokud vaše dítě láska ke krtečkovi neomrzí ani při nástupu do školy pořiďte mu školní tašku s jeho motivem a taky penál. Výběr je prostě široký a opravdu ne, krtek děti nikdy neomrzí.
Když si poprvé nechal pomocí zvířátek ušít kalhotky s velikými kapsami, nemohl ani sám pan Zdeněk Miler tušit, jak fantastickou postavu stvořil. To, že bude mít tolik dílů a knížek a potěší ještě spoustu budoucích generací. A pozor! Nejen u nás, ale i v celém světě! To je snem každého tvůrce.

Category