Uspořádání skladu

Uspořádání skladu

  • 16 září, 2020
  • Posted By

Mít v pořádku uspořádání celého skladu je velmi důležité, abychom se v něm vyznali a věděli kde co je. K popisu nám skvěle pomůžou samolepicí etikety.

Uspořádání skladu

Pořádek je na prvním místě

Většina výrobních firem má nějaký sklad, protože musí mít do zásoby určité množství materiálu, aby firma mohla neustále vyrábět výrobky. Přeci jen se může stát, že nastane problém s dodávkou, kdy by se musela přerušit výroba, což je ušlý zisk, a proto zásoby materiálu nejsou nikdy na škodu, když je jich správné množství. Až budou výrobky hotové tak je zapotřebí je zase někam mít uskladnit a následně odvést ke kupci.

balíky na přepravníku

A proto je sklad opravdu potřebný, kdy v něm musí být pořádek. U větších firem jsou to klidně tisíce a více položek, což znamená, že se to bez přesné evidence a uspořádání neobejde. Naštěstí v dnešní době máme moderní elektroniku, kdy všechno můžeme zavést do počítače. Zaměstnanci mají čtečky, díky kterým ví, co se má s daným zbožím udělat, které to je a kde ho ve skladu najdou. Pokud se takto drží řád a jsou pravidelné inventury, tak chod skladu je naprosto hladký a kdykoliv jde vše bez problémů najít.

Etikety

Na každé paletě je nějaké zboží, které má pro firmu svůj specifický význam, a proto se nesmí jen tak nikam zatoulat. Samozřejmě my to dané krabice nevidíme a nevíme co v ní je. Aby byl ve všem pořádek a my se ve všem vyznali, tak je zapotřebí jednotlivé krabice, popřípadě palety mít hezky popsané.

tisk etiket

Čmárat jen tak fixou po krabicích není ideální, protože písmo je špatně čitelné a jistě nechcete vypisovat zdlouhavě třeba na stovky palet všechny potřebné údaje, když si je můžete vytisknout nasamolepící etikety Samolepici-etikety.com. Takové řešení je ve firmách opravdu výhodné, protože tak ušetříte spoustu práce a zároveň námahy. V jednom balení je opravdu spoustu kusů etiket, a proto je nákup levný a neutratíte za něj zbytečně moc peněz. Etiket je mnoho různých provedení a velikostí tak, aby přesně vyhovovali Vašemu využití a mohli jste se na ně spolehnout. Jsou samolepící, a proto je pohodlně nalepíte, přičemž nádherně drží.

Category