Levný užitečný doplněk auta

Levný užitečný doplněk auta

  • 15 května, 2020
  • Posted By

Máte-li v plánu stěhování dílny či celého bytu nebo se chystáte stavět, budete jistě potřebovat buďto větší dodávku nebo alespoň klasický vozík za auto.

Levný užitečný doplněk auta

Ani osobní vozidla neslouží pouze k převážení osob a několika drobností, ale často je používáme i k přemisťování různých větších břemen, třeba nábytku. Ovšem už i menší skříňka má problémy vlézt se do standardně velkého osobního auta, natož pak třeba almara, případně gauč či jiný velký nábytek. Navíc se v autě nedá normální vozit kupříkladu stavební materiál, který by interiér okamžitě zašpinil a dostávat omítku nebo cihlovou drť z čalounění sedadel není žádná legrace. Většinou taková stopa zůstane už napořád.

Nové tažné zařízení

Převážení podobných věcí tedy běžným osobním vozidlem často jde, ale dře to, a ne málo. I to je důvod, proč si někteří pořídili dodávku, ve které se toho dá převážet mnohem více a bez nutnosti bát se zašpinění. Ovšem ne každý má peníze na běžné auto a k tomu ještě dodávku. Také v takovém případě existuje řešení a má podobu tažných zařízení https://www.amsa.cz/Tazne-Zarizeni-3691.

Vydrží ledacos

Jedná se o velice šikovný doplněk vozu, díky kterému můžete za auto zapřáhnout třeba vlečku, přívěs či dokonce přepravník s člunem. Nejedná se tedy o výrobek, který se dá použít jednorázově a pak odhodit. Naopak, můžete ho využívat co hrdlo ráčí. Moderní verze už ledacos vydrží, ovšem musíte si pořídit zcela nový model. Mnoho řidičů chce za každou cenu ušetřit i na takových poměrně levných drobnostech a nakupuje z druhé ruky, nejčastěji přes inzerát. To není zrovna dobrý nápad, jelikož nevíte, co všechno má už zařízení za sebou a kolik toho ještě vydrží.

Typické tažné zařízení

Krom toho, že se má jednat o zcela nový výrobek, byste při nákupu měli dávat zřetel rovněž i na to, k jakému autu tento doplněk kupujete. Každá značka má totiž svá tažná zařízení, a dokonce i jednotlivé modely téže automobilky používají jiné druhy zařízení. Když si pořídíte špatný typ, nebude vám sedět. To v lepším případě. V tom horším ho nějak horko těžko namontujete a chvíli ho budete používat. Ovšem v takovém případě může kdykoliv vypovědět službu.

Category